DÜNYANIN 100 MİLYON YILLIK EN ESKİ MANTARI BU AMBERİN İÇİNDE SAKLI 

Yukarıda resmini gördüğünüz bu mantar amberi eski adıyla Burma olan Myanmar’ın Hukawng Vadisi’ndeki maden ocaklarında bulunmuştur. Bu amberin en önemli özelliği yaşıdır. Tam 100 milyon yıl yaşındaki bu amber dünyanın bilinen en eski mantar fosilidir. Bu mantar amberi de diğer bütün fosiler gibi çok önemli bir gerçeği göstermektedir: CANLILAR MİLYONLARCA YILDIR HİÇBİR DEĞİŞİME UĞRAMAMIŞ YANİ ASLA EVRİM GEÇİRMEMİŞLERDİR.

Evrimcilerin “canlıların milyonlarca sene zarfında birbirlerinden evrimleşerek bugünkü hallerine geldikleri” iddiasına göre örneğin bir balığın sürüngene dönüştüğünü, bir sürüngenin kuşa dönüştüğünü gösteren milyonlarca arageçiş fosili olması gerekirdi. OYSA Kİ YARATILIŞI İSPATLAYAN 100 MİLYONDAN FAZLA FOSİL OLDUĞU halde Darwinistlerin iddialarını belgeleyen TEK BİR TANE BİLE ARA GEÇİŞ FORMU YOKTUR. Fosil kayıtları canlıların ortaya çıktıkları tarihten günümüze kadar hiç değişmeden ilk günkü halleriyle mükemmel bir şekilde varolduklarını göstermektedir. Balıklar tam balık, kaplumbağalar tam kaplumbağa, çınar yaprakları tam çınar yaprağı, kozalaklar tam kozalak, ayı kafatasları tam ayı kafatası, tavşanlar tam tavşan, mantarlar tam mantar, kelebekler tam kelebek, kurbağalar tam kurbağa ve diğer bütün canlılar da tam bugünkü görünümleriyle mevcutturlar.

Darwinistler fosillerin bu derece bilinmediği, müzelerde sergilenmediği, kitaplarda, internet sitelerinde fotoğraflarının yayınlanmadığı eski dönemlerde halkı kolaylıkla kandırabiliyorlardı. “Ara geçiş türleri bulundu”, “atalarımız solucanlardı” gibi hikayeler uydurarak insanları aldatabiliyorlardı. Ama artık Darwinistlerin bütün yalanları deşifre edilmiş durumda. Canlıların hiçbirinin tarihinde evrimleşerek gelişme olmadığı gibi, insanın tarihinde de böyle bir dönüşüm yoktur. Bu aldatmacayı ayakta tutabilmek için yapılan her türlü sahtekarlık ise sonuçsuz kalmaktadır. Bu yalanlara artık kimse itibar etmemektedir.

 

 

Yeraltından çıkartılan bütün fosiller her yerde “BİZİ ALLAH YARATTI” diye adeta bağırıyorlar. Tüm varlıkların Yaratıcı'sı, tek Hakim'i olan Yüce Rabbimiz Allah'ın üstün ve kusursuz yaratması gözler önündedir. Yoktan var eden Rabbimiz sanatını tüm yeryüzünde sergilemiştir.